merak edilen konular

Merak edilen sorulara elimizden geldiğince değinmeye çalıştık. Başka sorularınız olursa çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

siparişler

Satın almak istediğiniz ürünleri sepete eklemeniz ve ödeme gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Siparişini oluşturduğunuz ürünler hesabınızda otomatik olarak tanımlanmaktadır. Ürünlere dair dosyalar indirilmeye hazırdır. Sizin tek yapmanız gereken lisans aktivasyonu için bize gerekli bilgileri iletmenizdir.

Sizden hosting yönetim paneli ve site admin panel bilgilerini istiyoruz. Eğer admin panel bilgilerini paylaşmak istemiyorsanız yeni bir kullanıcı oluşturarak bize iletebilirsiniz. Bu sayede admin panel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmazsınız. Hosting yönetim panel bilgilerini ise olası bir hata durumunda müdahale edebilmek için istiyoruz.

Ödeme sonrası siparişiniz onaylandığı an itibarı ile bize gerekli bilgileri ilettiğiniz takdirde 30 dakika içerisinde aktivasyonlar tamamlanmış olmaktadır.

Evet, tüm lisanslar tek site için aktif edilmektedir. Diğer siteleriniz için tekrar sipariş vermeniz gerekmektedir.

Böyle bir durumda bizimle iletişime geçtiğiniz an tekrar lisans aktivasyonu ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Bazı tema lisansları haricinde tüm lisanslar 1 YILLIK olarak aktif edilmektedir. Sipariş vermeden önce lütfen ürün detaylarını inceleyiniz.

Sitenizde aktif edilen lisanslar 1 YIL sonra otomatik olarak iptal edilir. Bu husus sitenizin işleyişini engellemez ancak ilgili lisanslara uygulanan güncellemelerden yararlanamazsınız. Bu konuda sizlere tavsiyemiz, her tema ve eklentinin daima son sürümleri kullanılması, güncellemelerin ihmal edilmemesidir.

Satışını yaptığımız tüm ürünler yapımcılardan alınmış olup %100 gerçek lisanslardır. Başkaları tarafından lisans kanıtlarının kopyalanma riski olmasın diye web sitemiz üzerinde yer vermedik ancak şüphe duyanlar bizimle iletişime geçerek lisansların gerçek olduğunu görebilirler.

Evet, talebiniz üzerine satın almış olduğunuz ürünler için destek vermekteyiz.

başka merak ettikleriniz

iade & değişim

Maalesef sipariş geçtiğiniz ürünler için iptal söz konusu değildir. Hesap aktif olduğu an ürünlere ait dosyalar mevcut olduğundan sipariş iptal edilememektedir.

Tüm ürünler dijital kapsamda olduğundan iade hakkınız yoktur. Bu nedenle lütfen sipariş oluşturmadan önce ürün detaylarını dikkatle inceleyiniz.

Elbette, önceki domainde aktif edilen ürün iptal edilmek sureti ile yeni domainde aktivasyon sağlanmaktadır. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.